רואה החשבון שלך ביקש ממך להביא לו דוח עסקאות ל 2018?

בקורס תלמד להפיק בעצמך את הדוחות בקלי קלות- ואולי אפילו בחינם!

במה עוזר לי הקורס?

אם אתה לא רוצה להסתבך עם מס הכנסה, אתה תצטרך להגיש להם דוחות מס. בשביל זה רואה החשבון שלך יצטרך שתוציא לו מסמך שמחשב בצורה מסויימת את כל העסקאות שלך בשנת המס המבוקשת. 

הקורס יסביר לך איך לעשות את זה, שלב אחרי שלב, באתר שנותן שירותים כאלה של הפקת הדוחות ההכרחיים לרואי חשבון. האתר מתאים גם לדרישות בישראל.

כמה זה עולה לי?

אבל יש עוד פתרונות- למה דווקא אצליכם?

נכון, יש בשוק עוד פתרונות למיסוי קריפטו, ואנחנו מסכימים שהקורס לא יתאים לכל אחד.

הקורס אינו מתאים לאדם שעוסק רק במטבעות וירטואלים- אם זה אתה, והדבר היחידי שאתה צריך לדווח עליו זה המטבעות הוירטואלים שלך (כלומר אין לך עסק ועוד השקעות, ואין לך רואה חשבון) אז הקורס פחות עדיף לך- יש פתרונות זולים יותר, היות והקורס מחייב קשר עם רו"ח.

הקורס מתאים למי שיש לו כבר רואה חשבון או צריך בכל מקרה רואה חשבון בלי קשר לקריפטו (נגיד ויש לו עסק) - אם זה אתה אז במקרה כזה הרו"ח שלך כבר יעשה עבורך את הפקת המסמכים לרשות המיסים כחלק מהשירות שלו, אתה רק צריך להביא את הדוחות בכמה שפחות מאמץ וכסף (כי בכל זאת אתה רוצה להיות מורווח השנה).

עדיין לא בטוח אם הקורס מתאים לך או לא? או שאתה סתם רוצה לדבר?

התקשר אליי עכשיו - 052-7911177 

או

שאם אתה כבר בטוח שאתה צריך את הקורס, אז אתה מוזמן לגשת

השאלה הנכונה היא כמה זה חוסך לך?

האתר מציע את שירותיו בחינם למי שיש עד 100 עסקאות בשנת המס שעבורה הוא רוצה להפיק את הדוחות. אם יש לך יותר מ 100 עסקאות תצטרך לשלם 0.022 ביטקוין, למרות שבקישור הזה תוכל לקבל 10% הנחה אפילו על המחיר הזה.

אגב, החלופות האחרות יקרות יותר בהרבה, ויכולות להגיע עד 1500 שקלים להפקת הדוחות.

 

העמוד הזה נוצר באחריות והגינות כלפי המשתמשים בו תוך שמירה על חוק הספאם וחוק ההגינות לצרכן.

מה זה אומר, קורסים באינטרנט?

קורס אינטרנטי הוא מקבץ סרטונים שמעבירים חומר לימודי בצורה מסודרת למידה באינטרנט מאוד פופולרית בשנים האחרונות בגלל שהיא חוסכת זמן, כסף,
ומשמעותית נוחה יותר מלמידה בקורס פיזי

* אנחנו לא יועצים פיננסים, ואין בלראות בקורס או בכל מה שכתוב באתר המלצה להשקיע או לעסוק בכל אופן שהוא בביטקוין או בשאר מטבעות וירטואלים.

 צור איתנו קשר במייל shilorrbitcoin@gmail.com